Menu / szukaj

Adrian Pasek na pokazach przed wyścigiem Formula 1 GP Niemiec w Hockenheim

Już w najbliższy weekend, Adrian Pasek wykona pokaz stuntu, przed kilkudziesięciotysięczną publicznością zgromadzoną na torze w Hockenheim, tuż przed startem Formula 1. Adrian, po Robercie Kubicy i naszym zespole Porsche SuperCup, będzie kolejnym polskim akcentem w ten weekend na F1 GP Niemiec.

Występy przed publicznością F1 to kolejna nagroda dla finalistów Stuntriding GERMAN OPEN 2010, w których Adrian zajął wysokie 7 miejsce. Podczas pokazów na torze F1 zobaczymy szóstkę czołowych stunterów Europy, którymi są: Chris Pfeiffer, Martin Kratky, Thomas Blade Sagnier. Adrian Pasek będzie jedynym reprezentantem polskiego stuntu i jednocześnie najmłodszym zawodnikiem zaproszonym na pokaz stuntu przed wyścigiem F1.

Na niedzielne GP Niemiec Adrian Pasek przyjedzie prosto z III Rundy Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski w Moście (Czechy), podczas których reprezentuje barwy zespołu Yamaha POLand POSITION Academy w klasie Rookie600. Trzymajmy kciuki za Adriana, aby pokaz stuntu przed kibicami Formula 1 w Hockenheim był nagrodą za kolejny komplet punktów zdobytych podczas zbliżającej się III rundy WMMP.

Foto relację z tego wydarzenia, będzie można zobaczyć już na początku przyszłego tygodnia na internetowej stronie zawodnika www.adriapasek.com, do której już teraz zachęcamy wszystkich zainteresowanych.

Dodaj komentarz

imię i nazwisko*

E-mail* (nie publikowany)

strona www