Menu / szukaj

Adrian na pokazach VERVA Street Racing

Ponad 75 tysięcy widzów przybyło w sobotę na tymczasowy tor uliczny w sercu Warszawy, aby obserwować na żywo zmagania najszybszych samochodów sportowych na świecie! Tym samym polska stolica dołączyła do elitarnej grupy europejskich miast, takich jak Londyn, Rotterdam czy Moskwa, w których organizowane są miejskie wyścigi uliczne. Wszystko po to, by przybliżyć polskiej publiczności różnorodność sportów motorowych.

Sportową część imprezy inaugurował wyścig Porsche Street Racing. Tak jak podczas prawdziwej rywalizacji, poprzedziły go kwalifikacje. Do finału przeszła czołowa piątka, która na liczącym 2,3 km torze wykręciła najlepsze czasy. W tym gronie nie zabrakło Polaków ? Robert Lukas do wyścigu wystartował z pole position, a Kuba Giermaziak z 3-go pola startowego. Na takich samych miejscach ukończyli wyścig finałowy. Między zawodników VERVA Racing Team wskoczył jeszcze Ronny Wechselberger.

Dużą owację publiczności zebrały również wyczyny stunterów na motocyklach. Podczas pokazu Adrian był jedynym startującym stunterem w barwach VERVA Team.
Adrian Pasek:” Na VERVA Street Racing przyjechaliśmy prosto z kwalifikacji w Poznaniu, w których wykręciłem najlepszy czas i dzięki czemu mogłem pojawić się tutaj w Warszawie. Bardzo się cieszę z możliwości zaprezentowania się przed tak liczną publicznością. Zadowolony jestem również z obecności na tej imprezie ekipy z FRS Zamość – Łukasz i Kuba, Michała Pakosz „Młody 125”, Tomek Mokosiński „Moku”. Razem z chłopakami pokazaliśmy stunt w najlepszym wydaniu ku zadowoleniu publiczności:)”

Dodaj komentarz

imię i nazwisko*

E-mail* (nie publikowany)

strona www