Menu / szukaj

PASEK FINISZUJE NA 8 POZYCJI NA TORZE NURBURGRING

Adrian, zwycięzca wyścigu otwarcia w Holandii, finiszował na ósmej pozycji, wciąż jest siódmy w tabeli i tracąc 41 oczek do Wimmera, nadal ma szansę na triumf w klasyfikacji generalnej European Junior Cup.

Adrian Pasek: „Do wyścigu KTM EJC na torze Nurburgring wystartowałem z 1 rzędu, ale byłem trochę spięty i czułem, że nie jadę nawet na połowę swoich możliwości. Nie potrafiłem się wyluzować i pojechać tak, jak potrafię. Na szczęście nadal jesteśmy w grze, więc zobaczymy co wydarzy się we Francji gdzie czekają nas 2 ostatnie wyścigi w serii KTM European Junior Cup!!!”


Igor Piasecki, Dyrektor Bogdanka Racing: „To był bardzo dobry wyścig ze strony Artura, który byłby drugi, gdyby nie zderzenie z rywalami na ostatnim kółku. I tak świetnie odrobił stracone miejsca i finiszował na podium. Bardzo nas to cieszy. Adrian stracił na początku trochę czasu. Później miał równe tempo, ale stracił kontakt z czołówką. Szymon miał trochę problemów ze skrzynią biegów, ale na wyścig otrzymał nowy silnik i poprawił tempo z czasówek, sięgając po kolejny finisz w pierwszej dziesiątce. Opuszczamy Nurburgring zadowoleni i czekamy już na wielki finał we Francji.”

Dodaj komentarz

imię i nazwisko*

E-mail* (nie publikowany)

strona www